Māju projekti - Archipelag

Piezvani arhitektam: 28300022
                                 67077708

Kontakti Valodas: Valodas:

Kas ietilpst projektā?

Mūsu projektus rada augstākās klases speciālisti: arhitekti, konstruktori, instalāciju projektētāji. Rasējumi ir precīzi un saprotami. Katrs projekts tiek veidots saskaņā ar jaunākajām prasībām.

Tehniskajā dokumentācijā, kuru Jūs iegūstat, ietverts:

 1. Pamatu plāns, kurā parādīts precīzs pamatu novietojums, izmēri, iebūvēšanas dziļums, kā arī materiāls, no kura tiek izpildīti.
 2. Stāvu plāni, kuros parādīts telpu plānojums, platības, nesošo sienu un starpsienu novietojums katrā mājas līmenī. Tajos parādīts arī mūsu piedāvātais durvju novietojums, kā arī dažādu iekārtu ieteicamā montāžas vieta.

 3. Spāru konstrukcijas plāns, kurā parādīta jumta konstrukcijas sistēma, kā arī atsevišķu elementu šķērsgriezumi. Visi konstrukcijas elementi ir numurēti saskaņā ar pielikumā esošo spāru konstrukcijas elementu specifikāciju.
 4. Pārsegumu un pārsedžu plāns - rasējums, kas parāda pārseguma sistēmas izveidojumu, pārseguma siju novietojumu un starpasu atstatumu, pārsedžu un galveno siju izmērus.

 5. Jumta plāns - parāda jumta formu, izmērus, slīpuma leņķus, kā arī zenīta virsgaismas logu dekoratīvo jumta logu, skursteņu, tekņu, notekcauruļu un pārējo jumta seguma aprīkojuma elementu novietojumu.
 6. Griezumi - parāda visus ēkas konstrukcijas raksturīgos elementus, kuri kļūst redzami, izpildot garengriezumu vai šķērsgriezumu no jumta līdz pamatiem, t.i. grīdu, pārsegumu, jumta slāņus, atsevišķu savienojumu veidu (piem., sienas un pārseguma vai sienas un jumta savienojumi).

 7. Fasādes - attēlo precīzus mājas skatus no frontālās, aizmugurējās un sānu pusēm, kā arī sniedz informāciju par galvenajiem apdares materiāliem.
 8. Logu un durvju specifikācija - projektā izmantojamo logu un durvju specifikācija ar uzrādītiem izmēriem.

 9. Instalāciju projekti - parāda visu iekštelpu instalāciju izvietojumu (ūdensvads, kanalizācija, gāzesvads, centrālapkure, elektroinstalācijas) kopā ar tehnisko apskatu.


Dokumentācija ietver sevī arī arhitektūras un būvkonstrukcijas sadaļu tehniskos aprakstus:

 • arhitektūras sadaļas tehniskajā aprakstā ietverti ēkas funkcionālie risinājumi, telpu eksplikācija (izmantojamā, apbūves un kopējā platība), piedāvāti ēkas apdares materiālu veidi utt.;
 • būvkonstrukciju tehniskais apraksts parāda konstrukcijas elementu izpildījuma veidu, izmantojamos materiālus, kā arī ietver sevī statiskiem aprēķiniem izmantotos pamatdatus;

 • sanitārtehnisko instalāciju un elektroinstalāciju tehniskie apskati.

Jūs saņemsiet tehniskās dokumentācijas komplektu (trijos eksemplāros), uz kuras pamata var uzbūvēt māju. Katrā projektā atrodas arī būvinženieru sertifikātu kopijas.


Meklēšana tekstā: