Māju projekti - Archipelag

Piezvani arhitektam: 28300022
                                 67077708

Kontakti Valodas: Valodas:

Māju projekti

Projektu darbnīca ARCHIPELAG jau desmit gadus projektē ģimenes mājas. Mēs rādījām vairāk nekā 500 projektus, saskaņā ar kuriem tika uzbūvēti vairāki desmiti tūkstošu māju Polijā, Čehijā, Lietuvā un Latvijā. ARCHIPELAG ir projektu kvalitātes un augsta klientu apkalpošanas līmeņa garants.

Projekta izvēle

Izvēloties sev atbilstošu projektu, ir jāzina, kā to meklēt! Pirmkārt, jāprecizē savas vēlmes attiecībā uz topošo māju. Tāpēc jāatbild sev uz vienkāršiem jautājumiem attiecībā uz mājas platību, tipu, stāvu skaitu, telpu plānojumu, zemes gabala izmēriem un formu, būvniecības iespējām, jumta veidu un slīpuma leņķi, garāžas nepieciešamību, visas ēkas un atsevišķu stāvu augstumiem, kā arī būvniecības tehnoloģiju.

Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet:

  • Ekonomiskās mājas: Jums pieder dzīvoklis? Jūs sapņojas par māju? Šis ir piedāvājums tieši Jums! Nelielas mājas, vienkārša sienu un jumtu konstrukcija, līdz ar to salīdzinoši nelielas būvniecības izmaksas! Pārdodiet dzīvokli, bet par saņemtajiem līdzekļiem uzbūvējiet savu māju un īstenojiet sapni!
  • Tradicionālās mājas: vienstāva, ar izmantojamo mansardu vai divstāvu. Ar slīpo jumtu, dekoratīviem jumta logiem vai erkeriem. Ar terasi, balkonu, iekšējo un ārējo kamīnu. Visiem, kuri ciena tradīciju, vienlaicīgi meklējot mūsdienīgus risinājumus.

  • Modernā arhitektūra: mājas individuālistiem, kuri vēlas atšķirties no pārējiem, meklē novatoriskus risinājumus, mūsdienīgu un funkcionālu telpu iekārtojumu, kā arī estētisku un vienlaicīgi neparastu arhitektūru. Piedāvājums tiem, kas garā ir jauni!
  • Vasarnīcu mājas: sezonas mājas, teicami piemērotas savām funkcijām. Nelielas, vienkāršas un salīdzinoši lētas būvniecībā, vienlaicīgi estētiskas un atpazīstamas. Mūsu risinājums Jūsu atpūtai.

  • Garāžas: "Mājas" automobiļiem - pēc stila un rakstura piemērotas dažādiem ARCHIPELAG projektiem. Vienam vai diviem automobiļiem, mazas vai lielas. Izvēlēties māju un tieši tai piemērotu garāžu!

Tehnoloģija

Lielākā daļa dotajā katalogā piedāvāto māju projektēta mūra tehnoloģijā. Apdares elementi ir apmetums, ķieģeļu, koka vai metāla apdare. Pārsegumi nelielās divstāvu mājās, kā arī vienstāva mājās konstruēti no koka, pārējās mājās izmantoti "Teriva" tipa ribotie pārsegumi. Pastāv iespēja mainīt būvniecības tehnoloģiju, kas saistīts ar izmaiņu veikšanu tipveida projekta dokumentācijā. Līdzīga situācija ir ar funkcionālo risinājumu. Dažos projektos dzīvojamā istaba atrodas par 2-3° zemāk par pirmā stāva līmeni. No šāda risinājuma var arī atteikties. Pieļaujamas tādas modifikācijas kā, piemēram, starpsienu novietojuma izmaiņa vai likvidēšana, minimāla jumta slīpuma leņķa izmaiņa (līdz apm. 5°) vai arī mājas būvniecība spoguļversijā. Citu izmaiņu veikšanai nepieciešama projektu autoru piekrišana. Krāsas, līdzīgi kā apdares materiāli, arī ir tikai mūsu piedāvājums. Galīgo lēmumu, protams, pieņemsiet Jūs.

Meklēšana tekstā: